Vyberte stránku

Odchovy

Jménem chovatel

ské stanice Meocammeo byly zatím zapsány tři vrhy plemene anglický kokršpaněl.

A- Meocammeo

psi:

 

B- Meocammeo

C- Meocammeo

Chovatelský servis

Naše štěňátka jsou odchována v domácím prostředí s maximální možnou péčí. Pečlivě vybíráme i jejich budoucí majitele, vítáme i následný kontakt s nimi a snažíme se být nápomocni radou.

A- Meocammeo

Aquatico, Arcano

Archee, Annelica, Asher, Albicocca

B – Meocammeo

Barocchino

C – Meocammeo

Camelot, Carlos, Cedrik, Centim
Castagnella, Caramella

Kokršpaněl

První štěňata tohoto plemene se u nás narodila 31.1. 2000. Maminkou krásného vyrovnaného vrhu byla Fída, Fascination Fede Brakemon. Ve druhém vrhu bylo pouze jedno štěně, pejsem Barocchino a Fída už pak nikdy nezabřezla. Třetí vrh se nenarodil u nás doma, ale majitelům maminky jsem pomháhala, fenku jsem předváděla na výstavách i s uchovněním. Chovatelský servis jsem samozřejmě poskytla i štěňátkům. Krátce s námi žila i vnučka Fídy, Barunka z Trojského zámku poté, co její majitelé přišli po povodních o střechu nad hlavou. I Barunka se zůčastnila výstav a byla uchovneněna. 

R

Můj život s kokry

R

Standart

R

Odkazy

První kokršpaněl, zlatý pejsek Katan z Rbníčků k nám prišel v roce 1996. S ním jsme také byli na naši první výstavě, v Mladé Boleslavi. Ta sice nedopadla podle našich představ, ale protože jsme k němu od počátku chtěli fenku, nevzdávali jsme se a chystali se na zkoušky. Bohužel, Tan vážně onemocněl, a tak jsme se rozhodli ve snaze o uchovnění nepokračovat.
V té době jsme už čekali na fenku od pana Kašpara. Trvali jsme na černé s pálením, a protože jsme se ji nedočkali a černou jsme nechtěli, pan Kašpar se přimluvil u Radky Popkové, aby nám přenechala Fascination Fede Brakemon. Jsem mu za to vděčná- nejen za nejlepší psí kamarádku na světě, ale i za to, že jsem díky němu poznala Radku, která je pro mě víc, než jen člověk, od kterého mám psa – je přítelem, který nezištně poradí a pomůže kdykoli je třeba.
Výstavní úspěchy naší Fidy byly predevším její zásluhou.
Zdálo se, že na nějaký čas už je u nás plno. Dokonce jsem musela odolat pokušeni a rozhodla jsem se, že z prvního vrhu doma žádné štěně nezůstane. To mě ale nenapadlo, že se může vrátit. V půl roce fenka Asher, která po menších problémech dostala nové, hodnější páníčky a k tomu psí kamarádku a v dubnu 2001 pejsek Arcano. Z hubeného, zacuchaného psiska se vyklubal nádherný kokršpaněl, který mi udělal velikou (a vetší o to, že nečekanou) radost.
Řekla jsem si, že když už ho mám doma, tak ho zkusím předvést na výstavě. Hned na té první, kdy jsem byla nervózní, ne z toho, jak dopadneme, ale z toho, že jsem netušila, co můžu od rozjíveného nevychovance čekat, mě Arko mile překvapil. Než jsme nastoupili do kruhu, přemýšlela jsem, jestli to má vůbec cenu – zajímalo ho všechno okolo a pokoušel se urvat z vodítka. Ale je to pejsek všímavý a jak jsme nastoupili k předvádění, začal si hledět mě a myslím, že napoprvé a bez tréninku byl naprosto úžasný. Další překvapení přišlo v podobě tituIu CAC.
Následovaly dalši výstavy a Arko si z deseti odnesl 7x CAC, 2x res.CAC a 1x V1. Zvládnul se svým bratrem i zkoušky vloh – pouhé dva týdny potom, co se k nám vrátil! Arkovi jsme našli novou rodinu, zůstal ve spolumajitelství, abych měla jistotu, že se případně vrátí zase domů. I tak ho majitelé dokázali dát za mými zády pryč. Podařilo se mi ho získat zpět a najít mu konečně klidný domov u příbuzných mojí kamarádky, chovatelky Saši Zemanové.

Radost mi dělali i jeho sourozenci, nejen svými výstavními úspěchy. Nejvíc mě potěší, když mi jejich majitelé povídají o tom, jak je pro ně jejich pes ten nejkrásnější a nejlepší na světě.
Jsem jim vděčná za jejich péči o ně a za to, že jsou se mnou byli v kontaktu a měla jsem možnost sledovat vývoj všech svých štěňat.

Winter Special

15% Off all prices

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu sit amet nisi. Duis rutrum d

Dog Owner Reviews

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu sit amet nisi. Duis rutrum diam ut enim malesuada lacinia.”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu sit amet nisi. Duis rutrum diam ut enim malesuada lacinia.”
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu sit amet nisi. Duis rutrum diam ut enim malesuada lacinia.”

Looking For A Professional?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu.

Get in Touch By Phone Or email

Morbi volutpat, leo quis hendrerit dictum, sapien libero fermentum justo, eget faucibus diam arcu sit amet nisi. Duis rutrum diam.

Phone

(245) 426-3523

Email

cotanct@dividogwalker.com